Description
Peak Lighting - 20600753 - Miniature Bulb - 1034
Features
Specs
| Type | Mini |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Watts | 8.5 W |
| Volts | 14 V |
| Watts | 23 W |
| Units | Pair |
| Volts | 12.8 V |
Features
Specs
| Type | Mini |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Product Name | Bulb |
| Riding Style | Street |
| Watts | 8.5 W |
| Volts | 14 V |
| Watts | 23 W |
| Units | Pair |
| Volts | 12.8 V |