Description
Peak Lighting - 20600767 - Miniature Bulb - 7443-BPP
Features
Specs
| Type | Mini |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Riding Style | Street |
| Volts | 13.5 V |
| Product Name | Bulb |
| Units | Pair |
| Watts | 25 W |
| Watts | 6 W |
Features
Specs
| Type | Mini |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Riding Style | Street |
| Volts | 13.5 V |
| Product Name | Bulb |
| Units | Pair |
| Watts | 25 W |
| Watts | 6 W |