Description
Ufo - 12214 - Replacement Taillight Lens - Red
Features
Specs
| Lens Color | Red |
| Product Name | Lens |
| Riding Style | Off-Road |
| Watts | 21 W |
| Watts | 5 W |
| Units | Each |
| Volts | 12 V |
| Mounting Position | Rear |
Features
Specs
| Lens Color | Red |
| Product Name | Lens |
| Riding Style | Off-Road |
| Watts | 21 W |
| Watts | 5 W |
| Units | Each |
| Volts | 12 V |
| Mounting Position | Rear |