Description
Vesrah - 09262812 - Intake Valve - Kawasaki
Specs
| Length Metric | 96.80 mm |
| Product Name | Valve |
| Application | Intake |
| Head Diameter Metric | 30.00 mm |
| Riding Style | ATV |
| Units | Each |
| Stem Diameter Metric | 5.50 mm |
| Head Diameter | 30,00 mm |
Fitment
| 1993-1999 | Kawasaki | KLF400 Bayou 4x4 |
| 1997-2002 | Kawasaki | KVF400 Prairie 4x4 |