Description
Vesrah - GG1014EX - Exhaust Valve - Honda
Specs
| Head Diameter Metric | 25.00 mm |
| Riding Style | ATV |
| Units | Each |
| Stem Diameter Metric | 5.50 mm |
| Application | Exhaust |
| Head Diameter | 25,00 mm |
| Product Name | Valve |
| Length Metric | 91.50 mm |
| Riding Style | Street |
| Riding Style | Off-Road |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport |
Fitment
| 1976-1982 | Honda | CB125 |
| 1984-1986 | Honda | ATC200S |
| 1983-1985 | Honda | ATC200X |
| 1984-1985 | Honda | ATC200M |
| 1984 | Honda | TRX200 |
| 1981-1983 | Honda | ATC200 |
| 1980 | Honda | ATC185 |
| 1990-1991 | Honda | TRX200 FourTrax |
| 1982-1983 | Honda | ATC200E |
| 1981-1983, 1986-2002 | Honda | XR200R |
| 1984 | Honda | ATC200ES |
| 1981-1983 | Honda | ATC185S |
| 1979-1984 | Honda | XL125S |
| 1983-1984 | Honda | XL200R |
| 1980-1984 | Honda | XR200 |
| 1979-1983 | Honda | XL185S |
| 1976-1982 | Honda | CB125S |
| 1979 | Honda | XR185 |