Description
Ebc - 10050130 - A-Bax Keihin Style RD N424-21 Pilot Jets - #52 - 4-Pack
Features
- High-quality replacements; NOT original Keihin jets
- Sold to dealer as 4-pack; sold to consumer as each
Specs
| Riding Style | Street |
| Units | 4 Pack |
| Head Diameter | 5,00 mm (0,20'') |
| Head Diameter Imperial | 0.20'' |
| Type | Pilot |
| Jet Size | 52 |
| Riding Style | Off-Road |
| Head Diameter Metric | 5.00 mm |
| Length | 28,00 mm (1,10'') |
| Product Name | Jet |
| Length Metric | 28.00 mm |
| Material | Brass |
| Riding Style | ATV |
| Length Imperial | 1.10'' |
| Riding Style | UTV |