Description
Peak Lighting - 20600781 - Halogen Bulb - 6235J - 35W
Features
Specs
| Bulb/Light Color | White |
| Riding Style | Street |
| Product Name | Bulb |
| Watts | 35 W |
| Units | Each |
| Fits Bulb Socket | 6235J |
| Volts | 12 V |
| Bulb Type | Halogen |
Features
Specs
| Bulb/Light Color | White |
| Riding Style | Street |
| Product Name | Bulb |
| Watts | 35 W |
| Units | Each |
| Fits Bulb Socket | 6235J |
| Volts | 12 V |
| Bulb Type | Halogen |