Description
Peak Lighting - 20600796 - Halogen Bulb - H4 - 100/80W
Features
Specs
| Bulb/Light Color | White |
| Riding Style | Street |
| Product Name | Bulb |
| Watts | 80 W |
| Fits Bulb Socket | P43t (H4) |
| Units | Each |
| Volts | 12 V |
| Watts | 100 W |
| Bulb Type | Halogen |
Features
Specs
| Bulb/Light Color | White |
| Riding Style | Street |
| Product Name | Bulb |
| Watts | 80 W |
| Fits Bulb Socket | P43t (H4) |
| Units | Each |
| Volts | 12 V |
| Watts | 100 W |
| Bulb Type | Halogen |