Description
Peak Lighting - 20600762 - Miniature Bulb - 3157
Features
Specs
| Type | Mini |
| Product Name | Bulb |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Riding Style | Street |
| Units | Pair |
| Volts | 14 V |
| Watts | 14 W |
| Volts | 12.8 V |
Features
Specs
| Type | Mini |
| Product Name | Bulb |
| Bulb/Light Color | Clear |
| Riding Style | Street |
| Units | Pair |
| Volts | 14 V |
| Watts | 14 W |
| Volts | 12.8 V |